O nás

CO-IN CZ, s.r.o.

Jmenuji se Peter Kudlík, pocházím z Považské Bystrice a jsem jednatel společnosti CO-IN CZ, s.r.o., která se zabývá konzultační činností a administrativní podporou pro podnikatele v mezinárodním prostředí.

V roce 2012 jsem začal podnikat jako OSVČ na Slovensku a v roce 2018 jsem na Slovensku založil společnost CO-IN, s.r.o.

Cílem podnikání je mezinárodní poradenství pro podnikatele.

Společnost CO-IN CZ, s.r.o. vznikla zápisem do Obchodního rejstříku Okresního soudu Brno ke dni 15.2.2022 a rozširuje tak podnikatelské aktivity na území České republiky.

Záměrem našeho podnikání je především poskytování poradenství a konzultací pro fyzické a právnické subjekty, které vykonávají činnosti na Evropském trhu, vysílají zaměstnance nebo subdodavatele či poskytování služeb spojených s komunikací se zahraničními obchodními partnery či úřady. Specializujeme se na německy mluvící země, přičemž máme dostatečné zkušenosti i s ostatními zeměmi evropy, včetně (Maďarska, Belgie, Nizozemska, Lucemburska, Dánska, Švédska, Norska, Finska, Slovinska, Francie, Estonska, Spojeného království, či Irska)

Kompletní přehled poskytovaných služeb naleznete v sekci Služby

Mimo jiné ovládám dva cizí jazyky slovem i písmem a jsem absolventem DTI Dubnického technologického institutu v bakalářském studijním programu Podnikový manažmentu a absolventem Vysoké školy manažmentu CityU v Trenčíně v magisterském studijním programu Podnikový manažment.

Etické chování v podnikání či dobré zacházení a komunikace s klienty jsou pro nás významné aspekty v podnikání. Blíže o námi dodržovaných etických pravidlech v podnikání se dočtete v sekci Etický kodex.

Věřím, že Vás naše služby zaujmou a těšíme se na budoucí spolupráci.

S přátelským pozdravem

Mgr. Peter Kudlík